♦ Benvinguts a la Web del Club Esportiu Llançà ♦
  • [30/01/2015] Aleví C: Sant Pere Pescador - Llançà C.E.
  • [31/01/2015] Prebenjamí 2007/1919: L´Escala F.C. - Llançà C.E.
  • [31/01/2015] Aleví B: Llançà C.E. - Cadaqués U.D.
  • [31/01/2015] Infantil A: Llançà C.E. - Roses A.E.
  • [31/01/2015] Benjamí promoció 2006: Cabanes U.E. - Llançà C.E.
  • [31/01/2015] Aleví A: Baix Ter E.F. - Llançà C.E.
  • [31/01/2015] Prebenjamí 2008: Base Roses C.F. - Llançà C.E.
  • [31/01/2015] Juvenil B: Llançà C.E. - Navata F.C.
  • [31/01/2015] Cadet B: Peralada F.C. - Llançà C.E.
  • [01/02/2015] Prebenjamí 2007: Llançà C.E. - P.U.F.
  • [01/02/2015] Infantil B: Llançà C.E. - Cadaqués U.D.
  • [01/02/2015] Aleví C: Llançà C.E. - Navata F.C.
  • [01/02/2015] Cadet A: Llançà C.E. - Llagostera
  • [01/02/2015] 3a Catalana : Llançà C.E. - Marca de l'Ham

La Frase

Todo el mundo sabe jugar al fútbol,... si le dejas 5 metros de espacio. (Johan Cruyff).

Mútua de jugadors

  1. QUOTAS MUTUALITAT

La Federació ha decidit aquest any que siguin els jugadors els que es paguin la mutualitat i, obliga a registrar-se a la página web per la qual cobra 10,80 pel registrament i gestions. El club té pressupostat el pagament de la mutualitat dels jugadors, a més a més es farà càrrec del pagament dels delegats. Els jugadors hauran d'assumir íntegrament els 10,80 Euros de gestió del portal del federat (Futbol.cat). 

[29/08/2014]

Entrenadors C.E.Llançà

Coordinador  COORDIN. Enric Giménez
Coordinador  COORDIN. Carles Chacón
Ent. Porters F11 i 1ER EQUIP PORTERS Toni Marin
Ent. Porters F7   Xavi Ricart
  FISIO Aitor Santiago
  METODOLOGIA Albert Farjas
  SCOUTING Albert Giménez
Femení Cadet/Juvenil FEMENÍ Pere Masdeu
Juvenil A  JUVENIL A Lluís Moñino/Francesc Moñino
Juv enil B  JUVENIL B Mallart
Cadet A  CADET A Enric Gimenez/Miki Albarran
Cadet B  CADET B Angel Lari/Damia Granollers
Infantil A  INFANTIL A Miquel Rivas
Infantil B INFANTIL B Albert Gimenez/ Victor Sánchez (Piti)
Alevi-A  ALEVÍ A Francesc Moñino
Alevi-B 2003 ALEVÍ B Damià Granollers
Alevi C 2004 ALEVI C Carles Chacon/Ivan López
Benjami Preferent 2005  BENJAMÍ A Albert Giró
Benjamí Promocion 2006 BENJAMÍ B Joan Mallart/ Joan Mallart Jr.
PreBenjamí Pref 2007  PREBENJ 1919  Alber Farjas/David Chacon
Prebenjami Pref 2007  PREBENJ 2007 David Chacón/Albert Farjas
PreBenjamí Prom 2008 PREBENJ 2008  Ivan Vargas/Enrique García
FUTBOL 7  TECNIFICACIÓ F7 Carles Chacon 
Caganius 2009 INICIAC  2009 Jordi No/Jordi González/Joel Olivet
Caganius 2010 INICIAC  2010 Jordi Gonzalez/jordi No/Javier Garcia

[01/08/2013]